Accommodatie | 20 maart 2024 | Geen reacties
Overnachten in een wikkelhuisje in Nederland wordt steeds populairder. Een wikkelhuis (wikkelhouse) is een nieuw soort tiny house. Het is de meest duurzame tiny house (kleine huisjes, mini-huisjes) ter wereld waarin je vakantie kunt vieren. Een wikkelhuis is drie keer duurzamer dan een traditionele vakantiewoning en een wikkelhuisje is knus en van alle gemakken voorzien. Het klinkt misschien vreemd in je oren maar een wikkelhuisje is gemaakt van gerecycled karton.
Een wikkelhuisje is een zeer milieuvriendelijke manier van verblijven. Je voelt je tijdens je verblijf in een wikkelhuisje één met de natuur. Je ervaart hoe het is om minimalistisch te verblijven. Een wikkelhuisje wordt gemaakt van een aantal modules die vervolgens aan elkaar gekoppeld worden. Op deze manier kun je het huisje zo groot maken als je zelf wilt. De modules zijn vrij zwaar waardoor er geen fundering nodig is. Een wikkelhuisje kan bijna overal neergezet worden, zoals op het strand of op een mooie plek in het bos. Een wikkelhuisje is volledig ingericht met toilet, badkamer en een keuken. Overnachten in een wikkelhouse is luxer dan overnachten in een tent. Je bent door het materiaalgebruik één met de natuur. Een duurzame manier van overnachten.
Inhoudsopgave
Dit wikkelhuisje ligt in de ecowijk Almere Oosterwold. Het huisje draait op 24 zonnepanelen, met eigen regenwater naar drinkwatersysteem, hergebruik van water. Er is een hottub met vers water en een sauna aanwezig. Het natuurhuisje is de plek voor mensen die niet op zoek zijn naar een vijfsterrenhotel, maar aan de slag willen met een (kamp)vuurtje, ontspannen, lezen, dieren knuffelen, slowcooking, natuur en wellness.
–> Bekijk hier de beschikbaarheid en prijzen van het Wikkelhuisje in Almere-Oosterwold of Wikkelhuisje in Almere-Oosterwold
Foto: Vipio.com
Dit wikkelhuisje ligt aan de rand van Amsterdam-West, tussen de wilde tuinen en biologische groente- en fruitvelden. Op het kleinschalige vakantiepark staan 34 unieke accommodaties die je kunt boeken voor een weekendje weg of leuke vakantie. Het wikkelhuisje is geschikt voor 4 personen. Er is een queen bed in de master bedroom, is er in het huisje een stapelbed in een aparte kamer of een slaapbank in de lounge. De cabin heeft verder een keuken met fornuis, ijskast en gootsteen, een badkamer met regendouche, comfortabele duurzame kamerjassen, dekbedden en kussens, merino wollen plaids en spa producten.
–> Bekijk hier de beschikbaarheid en prijzen van het Wikkelhuisje in Amsterdam
Foto: Vipio.com
In Apeldoorn staat dit wikkelhuisje, gemaakt van gerecycled karton. Als gast van dit natuurhuisje mag je gebruik maken van alle faciliteiten van Stayokay Apeldoorn. In het wikkelhuisje staat een tweepersoonsbed en een stapelbed, er is per persoon een handdoek. Je kunt koken een twee pits-kookstel. Er zijn pannen, servies en bestek, een koelkast, een Nespresso koffiezetapparaat, douche en toilet, airconditioning, verwarming, WIFI aanwezig. De ontbijtmand is inclusief. Dit wikkelhuisje is ook boekbaar onder code 58296.
–> Bekijk hier de beschikbaarheid en prijzen van de Wikkelhuisje in Apeldoorn
Foto: Natuurhuisje.nl
Dit wikkelhuisje ligt op een vakantiepark in Overijssel. Het wikkelhuisje heeft een slaapkamer met een tweepersoonsbed en een slaapkamer met stapelbed. Het huisje heeft een luxe keuken met onder andere een vaatwasser. De badkamer is voorzien van douche, toilet en wastafel. Het huisje ligt vlakbij de centrale faciliteiten, zoals het zwembad, indoorspeelparadijs, horeca en receptie. Het huisje heeft wifi.
–> Bekijk hier de beschikbaarheid en prijzen van het Wikkelhuisje in Beerze
Foto: Vipio.com
Dit wikkelhuisje is gemaakt van gerecycled karton en beschikt over twee eenpersoonsbedden en een stapelbed voor twee personen. Je vindt er ook een zithoek en een kitchenette met een waterkoker en keukengerei. De twee eenpersoonsbedden zijn al opgemaakt bij aankomst en er worden ook handdoeken, shampoo en douchegel verstrekt. Dit wikkelhuisje ligt aan de rand van het nationaal park De Hollandse Biesbosch en in de buurt van de historische stad Dordrecht.
–> Bekijk hier de beschikbaarheid en prijzen van de Wikkelhuisje in Dordrecht
Foto: Booking.com
Dit wikkelhuisje is gemaakt van gerecycled karton en beschikt over twee eenpersoonsbedden en twee stapelbedden, een zithoek en een kitchenette met een waterkoker en keukengerei. De 2 eenpersoonsbedden zijn bij aankomst al opgemaakt en handdoeken, shampoo en douchegel zijn inbegrepen. Het wikkelhuisje ligt in de Achterhoek. Het ontbijt is bij de prijs inbegrepen. Er is gratis WiFi beschikbaar.
–> Bekijk hier de beschikbaarheid en prijzen van de Wikkelhuisje in Gorssel
Foto: Booking.com
Dit wikkelhuisje is een volledig duurzaam huis. Het wikkelhuisje ligt midden in de bossen tussen Nijmegen en Malden. De glazen gevel aan de achterkant van het huis biedt uitzicht op een voedselbos en een tiny forest, een dichtbegroeid, inheems bos ter grootte van een tennisbaan. Het huisje is geschikt voor twee personen. Er is een tweepersoonsbed. Wifi is gratis.
–> Bekijk hier de beschikbaarheid en prijzen van de Wikkelhuisje in Malden
Foto: Natuurhuisje.nl
Dit wikkelhuisje staat in het Zuid-Hollandse plaatsje Noorden aan de Nieuwkoopse Plassen. Het prachtige wikkelhuis telt één slaapkamer en biedt ruimte aan twee personen. Het vakantiehuisje ligt midden in het Groene Hart van Nederland; een mooie omgeving voor echte rustzoekers. Er is een tweepersoonsbed. WiFi is gratis.
–> Bekijk hier de beschikbaarheid en prijzen van de Wikkelhuisje in Noorden
Foto: Natuurhuisje.nl
Dit wikkelhuisje heeft een eigen ingang en bestaat uit een woonkamer met een zithoek, een aparte slaapkamer en een badkamer met een douche. In de keuken is een kookplaat, een koelkast en keukengerei, een thee- en koffiezetapparaat aanwezig. Buiten is een terras met uitzicht op de tuin. Het wikkelhuisje beschikt over een barbecue.
–> Bekijk hier de beschikbaarheid en prijzen van de Wikkelhuisje in Ouddorp
Foto: Booking.com
Dit wikkelhuisje is een huisje van dik papier in Zuid West Friesland. Het is een kartonnen huis gelegen aan het water. Het wikkelhuis is van geheel duurzame materialen gebouwd. Het wikkelhuisje heeft een tweepersoonsbed en een tweepersoons slaapbank. Het wikkelhuisje ligt op een heel mooi plekje bij een jachthaven aan een kanaal. Het is een zeer bijzonder bouwwerk gemaakt van gerecycled karton en zowel van buiten als binnen zeer mooi, netjes en verzorgd en van alle gemakken voorzien, zoals verwarming, koelkast, vaatwasser.
–> Bekijk hier de beschikbaarheid en prijzen van de Wikkelhuisje in Stavoren
Foto: Natuurhuisje.nl
Dit wikkelhuisje staat samen met een aantal andere wikkelhuisjes op het land van een akkerbouwbedrijf in Walcheren/Zeeland vlakbij het strand. Het wikkelhuisje is gelijkvloers en te bereiken via een trapje met drie treden. De voor- en achterzijde van de woning zijn van glas, waardoor er veel licht naar binnen valt. Aan de voorzijde stap je de woonkeuken binnen met een vaatwasser, een koelkast met vriesvakje, een waterkoker en een Nespresso koffiezetapparaat. In het middengedeelte van de woning vind je de badkamer met toilet, wastafel, spiegelkast en douche. De twee slaapkamers bevinden zich aan de achterzijde en in het middengedeelte van de woning. In beide slaapkamers staan een boxspring en twee nachtkastjes. Het huis heeft een eigen terras aan de voor- en achterzijde. Rondom het huisje is een grote tuin dat is afgeschermd met beplanting (geen hek).
–> Bekijk hier de beschikbaarheid en prijzen van het Wikkelhuisje in Veere
Foto: Vipio.com
Dit wikkelhuisje is geschikt voor twee volwassenen. Eventueel kunnen twee kinderen in het bovenbed. Het ecologische, energie neutrale Wikkelhuisje is volledig ingericht. Aan de voorkant is een terras met uitzicht op de Zalkerdijk. De Zalkerdijk ligt in het natuurgebied de Vreugderijkerwaard, ongeveer 15 minuten fietsen tot het centrum van Zwolle. Wifi is gratis. Het wikkelhuisje ligt in een appelboomgaard en naast een natuurlijke vijver.
–> Bekijk hier de beschikbaarheid en prijzen van de Wikkelhuisje in Zwolle
Foto: Natuurhuisje.nl
Heb jij een tip voor overnachten in een wikkelhuisje of wikkelhouse? Een adresje dat nog niet in deze lijst staat, maar dat écht niet mag ontbreken? Heb jij wel eens in een wikkelhuisje geslapen?
Deze blog bevat affiliate links. Als je via deze links iets bestelt krijg ik hier een kleine vergoeding voor. Jij betaalt niets extra. Wat een affiliate link inhoudt, vertel ik je in de Disclaimer.
Vind je mijn blogs leuk? Koop dan een virtueel kopje koffie voor me door op de button hieronder te klikken en ik zorg ervoor dat jij kunt blijven genieten van de reisverhalen en reistips op mijn websites.
Welkom op de website van JTravelBlog. Mijn naam is Jaquelien, het gezicht achter de website JTravelBlog en ook achter JTravel. Geboren en getogen in het hoge noorden van Nederland, voor mijn studie Toerisme verhuisd naar Breda en daarna vanwege werk verhuisd naar het westen van Nederland. Een plek waar ik tot op heden nog altijd woon.
Ik neem je mee op reis naar verre oorden en dichtbij met reisverslagen en informatie over bestemmingen en geef je reisinspiratie en handige reistips. Ga je mee op pad?
Geen reacties
Geef een reactie