November 2024 – Een kijkje achter de schermen bij JTravelBlog
Maandoverzicht | 1 december 2024 | Geen reacties
![Maandoverzicht november 2024](data:image/svg+xml;base64,PHN2ZyB4bWxucz0iaHR0cDovL3d3dy53My5vcmcvMjAwMC9zdmciIHdpZHRoPSIxMjUwIiBoZWlnaHQ9IjgzMyIgdmlld0JveD0iMCAwIDEyNTAgODMzIj48cmVjdCB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzdHlsZT0iZmlsbDojY2ZkNGRiO2ZpbGwtb3BhY2l0eTogMC4xOyIvPjwvc3ZnPg==)
De wisselvallige maand november is ook al weer voorbij. De maand is zoals zo vaak weer voorbijgevlogen. Ik heb in november 2024 3 uitstapjes gemaakt. Het was soms te koud, grauw en te nat om er op uit te trekken. Deze maand heb ik me achter de schermen opnieuw veel beziggehouden met het omzetten van de blogs van deze website naar een nieuwe versie en het restylen van deze website en ik heb nieuwe content voor mijn deze website geschreven. Wat gebeurde er nog meer deze maand?
Zoals ik in andere maandoverzichten al schreef ben ik in maart 2024 begonnen met het aanpassen van JTravelBlog. Ik wil ook deze website in een nieuw jasje steken. Het schiet niet echt op, maar er komt schot in de zaak. Deze maand is mijn vader defintief overgeplaatst naar het verzorgingstehuis in mijn geboortedorp. In deze blog November 2024 – een kijkje achter de schermen bij JTravelBlog kijk ik nog een keer terug op de maand november. In dit maandelijkse overzicht van JTravelBlog geef ik je een kijkje achter de schermen en vertel ik je hoe mijn maand is geweest en waar ik me in november mee bezig heb gehouden. Lees je mee?
Mijn bezigheden in november 2024
- Ik ben er in november 3x op uitgetrokken. Ik bleef in de buurt. Ik maakte een fietstocht naar het Nationaal Park Zuid-Kennemerland, ingang Koevlak in Overveen en liep daar een rondje Konijnenberg. Ik bezocht het kunstwerk Moed! Mijn Soldaat’ aan de Geniedijk in Hoofddorp, aansluitend bezocht ik restaurant Kastan, een nieuwe verhalenpaal tegenover het station van Hoofddorp en ik kocht nieuwe wandelschoenen bij Bever in het centrum van Hoofddorp. Op de een na laatste dag van november fietste ik naar Nieuw-Vennep om daar de Lichtschuur te bezoeken. Op de terugreis bezocht ik de Decemberhoeve.
November 2024 : Nationaal Park Zuid-Kennemerland, kunstwerk Moed! Mijn Soldaat’, een verhalenpaal in Hoofddorp en de Lichtschuur in Nieuw-Vennep
- In november 2024 heb ik een paar artikelen en blogs op JTravel.nl en JTravelBlog.nl aangepast. Bij het aanpassen van de artikelen pas ik indien nodig de seo aan. Alle aanpassingen doe ik naar aanleiding van de cursus Meester SEO van de IMU die ik online gevolgd heb. Ik heb in november ook nog veel nieuwe blogs voor deze website geschreven. Voor JTravel heb ik geen nieuwe artikelen geschreven.
- In november ben ik verder gegaan met het onderhanden nemen van JTravelBlog. Deze website mag ook wel in een nieuw jasje gestoken worden. Ook deze website pas ik aan met Elementor Pro n.a.v. de cursus van Matthijsonline.nl.
- In november heb ik 421 foto’s gemaakt. De foto van de maand zie je ⬇️.
- Ik plaats dagelijks berichten op mijn sociale media accounts, zoals op Facebook, Twitter, Bluesky, Threads en Mastodon. Volg jij mij al op deze sociale media kanalen?
- Ook in november plaatste ik niet elke dag pins op Pinterest, als ik wel pins plaatste gebeurde dit zowel op mijn eigen borden als in de groepsborden. Nieuwe pins plaats is als eerste op mijn eigen borden: Blog: JTravelBlog en Blog: JTravel. Volg je mij al op Pinterest? Voor de groepsborden heb ik nog genoeg oude pins versie 1, zoals ik ze noem. Voor de artikelen die ik deze maand geschreven/herschreven heb, zijn per artikel/blog 6 verschillende pins gemaakt en in het artikel of de blog geplaatst.
- Ik heb sinds een paar jaar een abonnement bij de bibliotheek Haarlemmermeer. Ik lees mijn boeken via de app van de online bibliotheek. In november lees ik een paar boeken: De vierde seconde van James Patterson, Pegasus van Danielle Steel, Koude Soep van Annelies Verbeke, De vijfde vrouw van James Patterson en ik begin in het boek Kind van de Rivier van Irma Joubert.
- In november heb ik geen nieuwe artikelen op JTravel.nl geplaatst.
- Op deze website verschijnen in november 12 nieuwe blogs. Welke dat zijn lees je verderop in deze blog. ⬇️
- Ook de artikelen en blogs die in november aangepast zijn, lees je later in deze blog. ⬇️
- De websites JTravelBlog en JTravel scoren in november qua bezoekersaantallen slechter dan de vorige maand. Want door de Google updates van september 2023 (‘Helpful content update’) en oktober 2023 (‘spam update’) ben ik voor beide websites heel veel posities verloren. Deze updates doen de websites absoluut geen goed. Het aantal bezoekers is dramatisch gekelderd. Volgend jaar (planning was dit jaar, maar ik heb er geen tijd voor omdat de aanpassingen op JTravelBlog veel meer tijd kosten dan ik verwachtte) ga ik een online SEO cursus volgen die mij (hoop ik) weer meer inzichten geeft wat ik kan aanpassen qua seo en de vindbaarheid in Google. De updates hebben inmiddels ook invloed op JTravel. De meeste bezoekers komen ook in november weer via zoekmachines, direct en sociale media (vooral Facebook en Pinterest). Het aantal bezoekers via sociale media voor JTravel en JTravelBlog via Facebook en Pinterest laat voor zowel JTravelBlog als JTravel een licht stijgende lijn zien ten opzichte van de vorige maanden. Ik plaats niet meer elke nieuwe post op Instagram. Ik heb mijn strategie aangepast. Ik plaats nu elke dag een foto rond een thema.
- Omdat Google GA4 zo ingewikkeld is geworden heb ik bij Datalover de Webmaster Dashboard voor voor Google Analytics aangeschaft. Dit zorgt er voor dat ik veel makkelijker mijn cijfers kan inzien. Sinds mei heb ik ook een dashboard voor de sociale media. Hoef ik niet meer ingewikkeld te zoeken naar gegevens die ik nodig heb en kan ik in een oogopslag zien welke landingspagina’s het goed doen in welke sociale media.
Top 5 meest gelezen blogs in november 2024 op JTravelBlog.nl
In november staan 3 blogs in het overzicht die vorige maand ook in dit overzicht stonden. De andere 2 blogs hebben al eerder in dit overzicht gestaan.
- Review : Wereldkaart op canvas van wereldkaarten.nl
De reden dat deze blog het zo goed doet weet ik nog altijd niet, want promotie om deze blog op sociale media onder de aandacht te brengen doe ik niet, schijnbaar is er behoefte aan een review over een wereldkaart. Ik heb deze wereldkaart gekregen in ruil voor een review op mijn blog. - Tips en informatie over de Amsterdamse Waterleidingduinen
Er is behoefte aan informatie over dit schitterende natuurgebied tussen Zandvoort en De Zilk. Als je mij volgt, weet je dat ik hier zeer regelmatig kom om te wandelen, wildlife te spotten en te fotograferen. De vossen
zijn mijn favoriet. Maar er is veel meer te zien. Ik heb nog een lijstje van blogs die ik over de Amsterdamse Waterleidingduinen wil schrijven. - Een hofjeswandeling langs de 35 hofjes in Leiden
Ik maakte een Hofjeswandeling in Leiden. Een wandeling langs maar liefst 35! hofjes in de Sleutelstad. Ik begin deze wandeling op NS-Station Leiden Centraal). Ik kom af en toe in Leiden. Tijdens eerdere bezoeken aan Leiden heb ik al meerdere hofjes bezocht. Tijd om nu alle hofjes te bezoeken. De hofjes zijn een oase van rust in de vaak drukke binnenstad. Meer over deze hofjeswandeling in Leiden lees je in deze blog. - Recept : Quiche Lorraine met spek, prei en kaas
Ik heb een heerlijk recept van een Quiche Lorraine, een hartige taart met prei, spekjes en kaas voor je gemaakt. Het recept lees je hier. Het is een klassiek recept van een hartige taart die iedereen lekker vindt. - De 22 hofjes in Haarlem
Ik kom regelmatig in Haarlem en vind het altijd leuk om één van de 22 hofjes in Haarlem te bezoeken. De hofjes zijn een oase van rust in de vaak drukke binnenstad. Eén van de leukste dingen om te doen is een wandeling maken langs de mooiste hofjes in Haarlem. In deze blog heb ik alle 22 hofjes in Haarlem op een rijtje gezet.
Een vos in de Amsterdamse Waterleidingduinen
Top 5 meest gelezen artikelen in november 2024 op JTravel.nl
Deze maand staan dezelfde 5 artikel in deze top 5 dan de vorige maand. Alleen de volgorde is anders.
- Wandeling langs street art in Haarlem
Ik maakte een wandeling langs de vele street art in Haarlem. Haarlem staat niet bekend als street art stad maar er zijn genoeg kunstwerken te zien. En er komen er steeds meer. Ik heb ook nog niet alles gezien. - Muiderslot in Muiden
Het Muiderslot in Muiden is één van de bekendste, bestbewaarde en oudste kastelen in Nederland. Het Muiderslot is een vierkante waterburcht met op iedere hoek van het kasteel een ronde toren en binnen de muren een groot gebouw met trapgevels. Het kasteel heeft een slotgracht met een ophaalbrug. - Mijn wandeling over Buitenplaats Elswout in Overveen
Buitenplaats Elswout in Overveen is een fantastisch wandelgebied net buiten Overveen en Aerdenhout. Ik ben er in de herfst (en inmiddels ook in het voorjaar) geweest. In de herfst stond de buitenplaats vol paddenstoelen, zelfs in de bomen. Ik maakte hier een wandeling die eerst de rode wandelroute van 4 kilometer en daarna de blauwe wandelroute van 2,5 kilometer volgt. Mijn belevenissen en mijn route lees je in het artikel. - Hofjeswandeling in Haarlem
Haarlem heeft maar liefst 22 hofjes. Dit is een deel van de wandeling ‘Verborgen Groen’ die gaat langs de verborgen rustoorden in Haarlem. Achter de zware deuren en verscholen toegangspoorten bevinden zich de Haarlemse hofjes met schattige huisjes en fraaie tuinen. De toegang tot de hofjes worden meestal gevormd door een aan de straatzijde gelegen poort. - Hofjes in Leiden
In Leiden heb ik verschillende hofjes bezocht en deze voor je op een rijtje gezet. Als ik weer een keer in Leiden ben en een hofje bezoek wordt dit artikel aangevuld. Ik heb van de 35 hofjes in Leiden nog veel te bekijken. Ik moet dus hoog nodig weer een keer naar Leiden. Thuis heb ik een boekje liggen met een hofjeswandeling van Leiden. Deze wandeling heb ik inmiddels gemaakt, het artikel op JTravel moet nog aangevuld worden.
Mijn wandeling over Buitenplaats Elswout in Overveen
Foto van de maand november 2024
Ik heb deze maand geen foto van de maand.
Beste Instagram-post in november 2024
Mijn beste Instagram post van november is een foto die ik vorig jaar tijdens de eerste etappe van het Voetstappenpad rond Hilversum maakte.
Beste Pinterest pins van november 2024
Voor mijn website JTravel is de pin Foto’s van Knysna/Zuid-Afrika opnieuw de beste scorende pin. Voor JTravelblog is dat deze maand opnieuw de pin Recept : Quiche Lorraine met spek, prei en kaas. De pins hebben al eerder in dit overzicht gestaan.
![Ik heb een heerlijk recept van een quiche Lorraine, een hartige taart met prei, spekjes en kaas voor je gemaakt. Het recept lees je hier. #recept #quiche #quichelorraine #jtravel #jtravelblog Ik heb een heerlijk recept van een quiche Lorraine, een hartige taart met prei, spekjes en kaas voor je gemaakt. Het recept lees je hier. #recept #quiche #quichelorraine #jtravel #jtravelblog](data:image/svg+xml;base64,PHN2ZyB4bWxucz0iaHR0cDovL3d3dy53My5vcmcvMjAwMC9zdmciIHdpZHRoPSI3MzUiIGhlaWdodD0iMTEwMiIgdmlld0JveD0iMCAwIDczNSAxMTAyIj48cmVjdCB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzdHlsZT0iZmlsbDojY2ZkNGRiO2ZpbGwtb3BhY2l0eTogMC4xOyIvPjwvc3ZnPg==)
De blogs die in november 2024 verschenen op JTravelBlog.nl
In november 2024 verschenen er in totaal 12 blogs op deze website. Mijn blogs verschijnen in principe (soms is er een uitzondering) op woensdag en zondag. Ik heb besloten om vanaf december, tot alle artikelen van JTravelBlog zijn omgezet, niet meer 2x per week een blog te publiceren. Het omzetten en aanpassen van deze website naar een nieuwe versie kost veel tijd en gaat deze komende maanden even voor. De blogs op woensdag heb ik op een uitzondering na geskipt uit de planning.
- Wandelgids ‘Wandelen in de Drents Overijsselse Delta’
De wandelgids ‘Wandelen in de Drents Overijsselse Delta’ is een wandelgids met 11 wandelingen van 12 tot 17 kilometer in het werkgebied van het waterschap Drents Overijsselse Delta tussen Deventer en Assen. De wandelgids is geschreven door Marycke Janne Naber. Wandel je mee? - Oktober 2024 – Een kijkje achter de schermen bij JTravelBlog
In deze blog neem ik de tijd om terug te kijken naar de maand oktober 2024 van JTravelBlog. In dit maandelijkse overzicht van JTravelBlog geef ik je een kijkje achter de schermen en vertel ik je hoe de maand oktober voor mij is geweest en waar ik me deze maand mee bezig heb gehouden. - Lonely Planet’s Best in Travel 2025 : landen
Elk jaar verschijnt eind oktober de Lonely Planet’s Best in Travel. Deze top-10 lijst is onderverdeeld in landen, steden en regio’s. In deze blog geef ik je een dosis reisinspiratie met de Lonely Planet’s Best in Travel 2025 : landen. Op nr. 1 in 2025 staat Kameroen. - Lonely Planet’s Best in Travel 2025 : steden
Elk jaar verschijnt eind oktober de Lonely Planet’s Best in Travel. Deze top-10 lijst is onderverdeeld in landen, steden en regio’s. In deze blog geef ik je een dosis reisinspiratie met de Lonely Planet’s Best in Travel 2025 : steden. Op nr. 1 in 2024 staat Toulouse/Frankrijk. - Alles wat je wilt weten over reizen naar Namibië
Ik heb in dit artikel alles wat je wilt weten over reizen naar Namibië op een rijtje gezet. Ik probeer in dit artikel antwoord te geven op veel gestelde vragen als grensdocumenten, beste reistijd, geldzaken, veiligheid en andere zaken. Namibië is een geweldige bestemming. Hoe bereid je je voor op een reis door Namibië? Waar moet je om denken? Ik heb een lijst met praktische over Namibië tips voor je opgesteld, zodat jij niet voor verrassingen komt te staan. - Lonely Planet’s Best in Travel 2025 : regio’s
Elk jaar verschijnt eind oktober de Lonely Planet’s Best in Travel. Deze top-10 lijst is onderverdeeld in landen, steden en regio’s. In deze blog geef ik je een dosis reisinspiratie met de Lonely Planet’s Best in Travel 2025 : regio’s. Op nr. 1 in 2024 staat Laagland, Zuid-Carolina en Georgia/Verenigde Staten van Amerika. - De top 25 bestemmingen van National Geographic voor 2025
In deze blog geef ik je een dosis reisinspiratie met de top 25 bestemmingen van National Geographic voor 2025. Elk jaar jaar verschijnt de top 25 bestemmingen van National Geographic. Welke plekken staan er op deze lijst? Lees snel verder. - Museumtip #45 : Airborne Museum at Hartenstein – Oosterbeek
Het Airborne Museum at Hartenstein in Oosterbeek vertelt je het verhaal van de Slag om Arnhem in september 1944. Het museum is gevestigd in Villa Hartenstein, het voormalig hoofdkwartier van de Britste generaal-majoor Roy E. Urquhart. Stap voor stap doorloop je de Slag om Arnhem. Wat er allemaal te zien is, lees je in deze blog. - Wandelgids ‘Wandelen langs oude spoorlijnen’
De wandelgids ‘Wandelen langs oude spoorlijnen’ is een gids met elf wandelingen met een lengte tussen 13 en 20 kilometer door elf verschillende Nederlandse landschappen: van de Friese terpen tot de breuklijnen in de Meinweg. Wandel je mee? - Rondje Konijnenberg in Nationaal Park Zuid-Kennemerland
Ik liep een rondje Konijnenberg in Nationaal Park Zuid-Kennemerland vanaf ingang Koevlak. Koevlak is één van de vele ingangen van dit Nationaal Park tussen Zandvoort en IJmuiden. Deze wandeling vanaf de ingang Koevlak in Overveen is uitgezet door Wandelnetwerk Noord-Holland en PWN. Het is een prachtig gebied dat uitnodigt tot een mooie wandeling. Wandel je mee? - Nominaties voor de wandelroute van het jaar 2025
Zoals elk jaar, wordt ook dit jaar weer een wandelroute van het jaar gekozen. In totaal zijn er 14 wandelingen verspreid over de hele Benelux genomineerd en staan op de longlist voor de Wandelroute van het Jaar 2024. De winnaar van deze eretitel voor de ‘beste wandelroute’ van de Benelux wordt op 1 maart 2025 bekend gemaakt. De jury maakt de uitslag tijdens de Fiets en Wandelbeurs in het Belgische Gent bekend. Benieuwd welke 14 wandelingen op de longlist staan? Ik heb ze voor je op een rijtje gezet. - Nominaties voor de fietsroute van het jaar 2025
Zoals elk jaar, wordt ook dit jaar weer de fietsroute van het jaar gekozen. In totaal zijn er 3 fietsroutes in Europa genomineerd. Ze staan op de lijst voor de Fietsroute van het Jaar 2025. Op vrijdag 14 februari 2025 maakt de jury de winnaar bekend tijdens de eerste dag van de Fiets en Wandelbeurs in Jaarbeurs in Utrecht. Benieuwd welke 3 fietsroutes op de lijst staan? Ik heb ze voor je op een rijtje gezet.
Rondje Konijnenberg in Nationaal Park Zuid-Kennemerland
De artikelen die in november 2024 verschenen op JTravel.nl
In november heb ik geen artikelen op JTravel gepubliceerd.
Aangepaste blogs in november 2024 op JTravelBlog.nl
Ik heb in november een pagina op JTravelBlog aangepast en ik heb banners aan de zijkant van deze website aangepast en aangevuld. De komende maanden heb ik geen tijd om oude blogs na te lezen en aan te passen en voorzien van meer informatie, pins en affiliatelinks. Ik ben in maart gestart met het aanpassen van JTravelBlog en dat kost meer tijd dan ik verwacht had. Als ik ook JTravelBlog helemaal aangepast heb en er gebeuren geen persoonlijke zaken zal ik dit weer oppakken.
- JTravelBlog steunen
Sinds deze maand heb ik een affiliate samenwerking met Boekenwereld. Ik heb een affiliatelink naar de website van Boekenwereld toegevoegd op de pagina JTravelBlog steunen. Vanaf nu kun je zonder dat het jou extra geld kost je boeken via Boekenewereld bestellen. Ik krijg hier een kleine vergoeding voor. Ik heb meer plannen met deze affiliatelink op mijn nieuwe versie van deze website.
Aangepaste artikelen in november 2024 op JTravel.nl
Ik heb in november 2 artikelen op JTravel aangepast. Ook op deze website heb ik banners aan de zijkant geplaatst. De komende maanden heb ik geen tijd om oude blogs na te lezen en aan te passen en voorzien van meer informatie, pins en affiliatelinks. Ik ben in maart gestart met het aanpassen van JTravelBlog en dat kost meer tijd dan ik verwacht had. Als ik ook JTravelBlog helemaal aangepast heb en er gebeuren geen persoonlijke zaken zal ik dit weer oppakken.
Wandelgids ‘Wandelen langs oude spoorlijnen’
Hoe was jouw afgelopen maand? Heb je al plannen voor december? Ik nog niet. Het weer is een belangrijke factor, want ik ben een mooi weer loper. De kerstdagen en oud&nieuw vier ik in Groningen. En ik ga verder met het restylen deze mijn website en het schrijven van nieuwe blogs en artikelen voor beide websites.
Ook in 2024 heb ik me voorgenomen om er elke week een keer op uit te trekken. Dit is afhankelijk van het weer en ook van mijn gezondheid. Zoals je wellicht weet, lijd ik aan het chronisch vermoeidheidssyndroom, waardoor uitjes niet goed te plannen zijn.
Deze blog bevat affiliate links. Als je via deze links iets bestelt krijg ik hier een kleine vergoeding voor. Jij betaalt niets extra. Wat een affiliate link inhoudt, vertel ik je in de Disclaimer.
Vind je mijn blogs leuk? Koop dan een kop koffie voor me door op de button hieronder te klikken en ik zorg ervoor dat jij kunt blijven genieten van de reisverhalen en reistips op mijn websites.
Meer maandoverzichten
Bewaar op Pinterest
![In november 2024 maakte ik een wandeling in Nationaal Park Zuid-Kennemerland, bezocht ik het kunstwerk ‘Moed! Mijn Soldaat’ in Hoofddorp en de Lichtschuur in Nieuw-Vennep. Meer hier over lees je in dit maandoverzicht. #maandoverzicht #november2024 #nationaalparkzuidkennemerland #hoofddorp #nieuwvennep #wandelen #jtravel #jtravelblog In november 2024 maakte ik een wandeling in Nationaal Park Zuid-Kennemerland, bezocht ik het kunstwerk ‘Moed! Mijn Soldaat’ in Hoofddorp en de Lichtschuur in Nieuw-Vennep. Meer hier over lees je in dit maandoverzicht. #maandoverzicht #november2024 #nationaalparkzuidkennemerland #hoofddorp #nieuwvennep #wandelen #jtravel #jtravelblog](data:image/svg+xml;base64,PHN2ZyB4bWxucz0iaHR0cDovL3d3dy53My5vcmcvMjAwMC9zdmciIHdpZHRoPSIxMDAwIiBoZWlnaHQ9IjE1MDAiIHZpZXdCb3g9IjAgMCAxMDAwIDE1MDAiPjxyZWN0IHdpZHRoPSIxMDAlIiBoZWlnaHQ9IjEwMCUiIHN0eWxlPSJmaWxsOiNjZmQ0ZGI7ZmlsbC1vcGFjaXR5OiAwLjE7Ii8+PC9zdmc+)
![In november 2024 maakte ik een wandeling in Nationaal Park Zuid-Kennemerland, bezocht ik het kunstwerk ‘Moed! Mijn Soldaat’ in Hoofddorp en de Lichtschuur in Nieuw-Vennep. Meer hier over lees je in dit maandoverzicht. #maandoverzicht #november2024 #nationaalparkzuidkennemerland #hoofddorp #nieuwvennep #wandelen #jtravel #jtravelblog In november 2024 maakte ik een wandeling in Nationaal Park Zuid-Kennemerland, bezocht ik het kunstwerk ‘Moed! Mijn Soldaat’ in Hoofddorp en de Lichtschuur in Nieuw-Vennep. Meer hier over lees je in dit maandoverzicht. #maandoverzicht #november2024 #nationaalparkzuidkennemerland #hoofddorp #nieuwvennep #wandelen #jtravel #jtravelblog](data:image/svg+xml;base64,PHN2ZyB4bWxucz0iaHR0cDovL3d3dy53My5vcmcvMjAwMC9zdmciIHdpZHRoPSIxMDAwIiBoZWlnaHQ9IjE1MDAiIHZpZXdCb3g9IjAgMCAxMDAwIDE1MDAiPjxyZWN0IHdpZHRoPSIxMDAlIiBoZWlnaHQ9IjEwMCUiIHN0eWxlPSJmaWxsOiNjZmQ0ZGI7ZmlsbC1vcGFjaXR5OiAwLjE7Ii8+PC9zdmc+)
Welkom op de website van JTravelBlog. Mijn naam is Jaquelien, het gezicht achter de website JTravelBlog en ook achter JTravel. Geboren en getogen in het hoge noorden van Nederland, voor mijn studie Toerisme verhuisd naar Breda en daarna vanwege werk verhuisd naar het westen van Nederland. Een plek waar ik tot op heden nog altijd woon.
Ik neem je mee op reis naar verre oorden en dichtbij met reisverslagen en informatie over bestemmingen en geef je reisinspiratie en handige reistips. Ga je mee op pad?
Gerelateerd
Geef een reactie